Online Rezervasyon

Aracınızı Seçin
Loading...
Lütfen araç seçiniz

Online Rezervasyon Nedir?

Arabaya yaslanmış bir kadın

Dilediğiniz Toyota modeline şimdi özel fiyat avantajları ile sahip olmak için online rezervasyon sistemini kullanabilirsiniz. Toyota modellerinin dilediğiniz versiyonunu online rezervasyon aracılığı hızlı ve kolay bir şekilde istediğiniz yerden rezerve edebilirsiniz.

Size uygun Toyota’yı oluşturduktan sonra sistem üzerinden yapacağınız ön rezervasyon bedeli ile aracınız sizin adınıza rezerve edilecek ve seçtiğiniz Toyota Plaza’daki satış temsilciniz sizi arayarak sürecin geri kalanı ile ilgili bilgilendirecektir.

Bu görüşme sonrasında ödemenin kalan kısmını plazada gerçekleştirerek aracınızı teslim alabilirsiniz. Ön ödeme bedelini ister Havale/EFT isterseniz de kredi kartı veya banka kartınız ile gerçekleştirebilirsiniz.

Rezervasyonunuzu iptal etmek istemeniz halinde yapmış olduğunuz ön ödeme bedeli kesintisiz olarak iade edilecektir.

Araba sürerken gülümseyen bir erkek ve kadın

Sıkça Sorulan Sorular

Hayalinizdeki Toyota modelini seçtikten sonra, sistem üzerinden yapacağınız bir Ön Rezervasyon Bedeli ödemesi ile aracınız sizin adınıza rezerve edilecek ve seçtiğiniz Toyota Plaza'daki yetkili satış temsilciniz sürecin devamıyla ilgili bilgi vermek için sizinle iletişime geçecektir. Görüşme sonrasında temsilciniz kalan ödeme ve araç teslim işlemleri için sizleri Toyota Plaza'ya davet edecektir. Online rezervasyon, hayalinizdeki Toyota modelini satın alabilmeniz için sadece öncelik hakkınızı güvence altına almaktadır. Niteliği itibariyle online rezervasyon tüketicilerle yapılan mesafeli satış sözleşmesi değildir.

30.000 TL'lik Ön Rezervasyon Bedeli ödemesini yaptıktan sonra rezervasyonunuz tamamlanacaktır. Ödemenizi kredi kartı veya EFT/Havale seçeneğiyle gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin kalanını, satış temsilciniz sizinle iletişime geçtikten sonra en geç 5 iş günü içerisinde tamamlamanız gerekmektedir.

Ön Rezervasyon Bedeli ödemesinin onaylanmasının ardından kalan ödeme ve satış işlemleri hakkında detaylı bilgi sizinle e-posta aracılığıyla paylaşılacaktır. Ayrıca seçmiş olduğunuz bayimiz sizinle iletişime geçerek satış işlemini tamamlamak ve aracınızı teslim etmek için sizi Toyota Plaza'ya davet edecektir.

Tescil ve plaka işlemlerinizi kalan ödeme işlemlerine takiben Toyota Plazalarda temsilcinizle beraber gerçekleştirebilirsiniz.

Aracınızın teslimat süreçleriyle ilgili detaylı bilgiyi seçtiğiniz Toyota Plaza'nın yetkili satış temsilcisi sizinle iletişime geçerek paylaşacaktır. Teslimat süresi model ve versiyonlara göre değişkenlik gösterebilir.

Seçtiğiniz Toyota Plaza ile iletişime geçerek, rezervasyonunuzu tescil ve ruhsat süreçleri tamamlanana kadar iptal edebilirsiniz. İptal durumunda seçtiğiniz ödeme yönetimine göre, Ön Rezervasyon Bedelinin tamamı tarafınıza iade edilecektir. İade süresi seçtiğiniz ödeme yöntemine ve bankanızın süreçlerine göre değişkenlik gösterebilir.

İlgilendiğiniz Toyota modeli için başvuru formunu doldurduktan sonra satış temsilciniz sizinle iletişime geçecektir.

Ön Rezervasyon Bedeli satın alma aşamasında vergiler dahil toplam araç bedelinden düşülecektir.

* Ön rezervasyonu yapılan aracın rezervasyon tarihindeki renk ve paket için belirlenen Online Rezervasyona Özel Kampanyalı Tavsiye Edilen Perakende Satış Anahtar Teslim Fiyatıdır. Siparişin onaylanması halinde, seçilen paket ve renkteki aracın satış tarihindeki nihai fiyatı hakkında seçtiğiniz Bayi tarafından bilgilendirme yapılacaktır. Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. satışa sunulan aracın nihai satış fiyatını, önceden bildirim yapmaksızın aracın tüm bedeli ödenip faturasının kesildiği tarihe kadar dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.

Trafik Sigorta bedeli fiyatlara DAHİL DEĞİLDİR. Araç fiyatına dahil edilen tüm vergiler ve vergi mevzuatındaki oluşan tüm değişiklikler araç fiyatına yansıtılacaktır. Aksesuar/opsiyonlar ile Metalik ve İnci Beyazı renk fiyat farklarının araç fiyatına eklenmesi durumunda, 25 Kasım 2016 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 2016/9542 sayılı “Bazı Mal ve Hizmetlere Uygulanan Katma Değer Vergisi Oranları ile Özel Tüketim Vergisi Oranlarının Yeniden Belirlenmesi Hakkında Karar” uyarınca aracın Özel Tüketim Vergisi oranı, motor silindir hacmi ve ÖTV matrahına göre değişebilecektir. Vergi mevzuatından kaynaklanan bu değişiklik, aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına yansıtılacaktır.

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı içerisinde ilgili döneme ait MTV hesaplaması yapılmış olup aracı satan Bayi tarafından ilgili Vergi Dairesine makbuz mukabili ödenecektir. 15.07.2023 tarihli ve 32249 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan 7456 sayılı Kanun kapsamında tahakkuk ettirilecek ek MTV bedeli aracın tescil edilmesini müteakip tahakkuk edecek olup süresi içinde ödenmesi araç malikinin sorumluluğundadır. Ek MTV ödemesi konusunda seçtiğiniz Bayiden yardım isteyebilirsiniz.

Kampanya, katılım gösteren Toyota Plazalarda geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.

Online Rezervasyon
Dış
18 ” Alaşım jantlar
18 ” Alaşım jantlar
360
...
...
...

Model

Design 1250000.00 ₺

Renk

Kırmızı5000.00 ₺

İç Döşeme

Mavi & Gri Kumaş0.00 ₺
Toplam: 5.601.000TL

Ön Rezervasyon Bedeli
*Bu aşamada ödeyeceğiniz tutar.

30.000TL
Toyota

Paket

Paket detaylarını görüntüle

Bir paket seçiniz*

Renk : -

  Bir renk seçiniz*

  İç Döşeme : -

  Bir iç döşeme seçiniz*
  Toplam:

  Ön Rezervasyon Bedeli
  *Bu aşamada ödeyeceğiniz tutar.
  *Ön rezervasyon bedeli toplam tutardan düşülecektir.

  Devam et
  Design 1250000.00 ₺
  Design 1250000.00 ₺
  Design 1250000.00 ₺
  Toplam:

  Ön Rezervasyon Bedeli
  *Bu aşamada ödeyeceğiniz tutar.
  *Ön rezervasyon bedeli toplam tutardan düşülecektir.

  Değerli Müşterimiz,

  Rezervasyon sürecine devam edebilmek için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz.

   Adınızı giriniz
   Soyadınızı giriniz
   Geçerli bir E-posta adresinizi giriniz
   Telefon numaranızı giriniz
   Lütfen geçerli bir değer giriniz
   Adres 10 karakterden az olamaz

   Kullanım Şartları ve Gizlilik/Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz.

   Kişisel Verilerin İşlenmesine Yönelik Açık Rıza Beyanı

   Bu alan zorunludur!

   Elektronik Ticari İleti Gönderimine İlişkin Onay

   Ödeme adımına geç

   Ön Rezervasyon Bedeli 70.000TL
   Adınızı giriniz
   Geçerlli bir kart numarası giriniz.
   Geçerlli bir değer giriniz.
   Geçerlli bir değer giriniz.
   Geçerlli bir değer giriniz.
   Devam Et